Termohrnky a pásy na nápoj

Při sportování je důležité dodržovat pitný režim. Se správnou výbavou termohrnků, pásů na nápoj nebo hydratační ledvinkou to pro vás nebude žádný problém ani v těch největších mrazech. V nabídce máme termosky na lyžování, pásy na nápoj a hydratační ledvinku vhodné pro i pro běžkařský trénink nebo na vyjížďku s rodinou.
Pásy na nápoj od SWIX jsou velmi praktické, mají vrchní kapsu do které si můžete uložit telefon, energetickou tyčinku či vosk na lyže. Mají objem na litr studeného nebo horkého nápoje. Jsou tepelně odizolované a zabrání zamrznutí nápoje. Od výrobce SWIX máme v nabídce také ledvinku na nápoj s izolovaným držákem na láhev.

Hydratační ledvinky

Hydratační ledvinky 4KAAD mají dvojitou izolaci a jsou při sportování velmi praktické - silikonová vložka zabrání, aby vám hydratační ledvinka sjížděla z boků. Je vybavena také horní kapsou na uložení telefonu, mobilu nebo svačiny.
Kvalitní termohrnek na sport Thermos má dvoustěnnou vakuovou izolaci díky které má termohrnek vynikající izolační vlastnosti. Horké nápoje tak vydřít až po 12 hodiny, studené nápoje si zachovají svou teplotu až po 24 hodin. Termohrnky jsou vodotěsné, snadno se otevírají a zavírají.