Sportovní ortopedické vložky

Aby se vaše nohy při sportování, ale i po sportovním výkonu, cítili komfortně máme v nabídce kvalitní sportovní ortopedické vložky Pedag a vložky Sidas do bot, které jsou navrženy speciálně pro vysokou klenbu chodidla.
Pohodlnou chůzi v lyžařské obuvi vám zajistí Sidas Traction - ochranná podrážka lyžařských bot. Má na špičce kuželovitý tvar a usnadňuje tak pohyb boty. Asymetrická konstrukce vám usnadní chůzi na sněhu.
Pedag VIVA SNEAKER jsou unikátní ortopedické vložky, které vám poskytnou maximální komfort. Jsou maximálně hygienické a ideální pro chůzi naboso. Vaše chodidla budou suchá, svěží a bez zápachu ve všech volnočasových botách.

Sportovní vložky do bot

Vložky do bot Pedag STOP ODEUR se zastřihovací stélkou, které mají silný uhlíkový filtr a vrstvu anti-shock jsou odolné, příjemné a skvěle odvádí vlhkost. Veškerý zápach bude eliminován vysoce účinným aktivním uhlím.
Sidas vložky WINTER 3Feet jsou určeny pro zimní aktivity a je anatomicky přizpůsobena anatomii chodila s vysokou klenbou. Obsahují izolační fólii, která zabrání tomu, aby vám pronikl chlad do obuvi. Vložky do bot Sidas 3Feet Merino poskytují optimální termoregulaci a eliminaci zápachu.