Celosezónní půjčovna lyží

Sezónní půjčovnu je možno vrátit do 30.4.2024 v otevírací době prodejny. Nevrátí-li nájemce vybavení do 30. 4. 2024, propadá vratná záloha pronajímateli. Tímto aktem se vybavení stává majetkem nájemce.

Nechcete si pořizovat vlastní výbavu nebo si půjčovat vybavení vícekrát během zimy? Máme pro Vás řešení. Půjčte si lyžařský set na celou sezónu 2023/2024 a vraťte nám jej až na jaře 2024. Sezónní půjčovna dětských lyží není určena jen těm nejmenším, půjčujeme jak standartní modely, tak i V.I.P modely pro dospělé. 

Výhody sezónní půjčovny

  • ÚSPORA ČASU nemusíte nic kupovat a ani trávit čas ve frontách před půjčovnami. 
  • FINANČNÍ ÚSPORA - výhodné ceny sezónního půjčení. 
  • LYŽUJETE BEZ STAROSTÍ nemáte starosti s uskladněním,  po sezónním servisem, prodejem. 
  • VŽDY SPRÁVNÁ VELIKOSTI lyží a bot - pokud dítě v průběhu sezóny vyroste, ZDARMA vám výbavu vyměníme.  
  • Vybavení vám doma nestárne. 
CENÍK SEZÓNNÍ PŮJČOVNY 23/24
Hodnota zboží v KčPůjčovné/sezónaVratná kauce
do 3 500,-1500,-Rozdíl ceny lyžařského setu
od 3501 do 4500,-2000,-Rozdíl ceny lyžařského setu
od 4501 do 5500,-2500,-Rozdíl ceny lyžařského setu
od 5501 do 6500,-3000,-Rozdíl ceny lyžařského setu
od 6501 do 7500,-3500,-Rozdíl ceny lyžařského setu
od 7501 do 8500,-4000,-Rozdíl ceny lyžařského setu
 

**  Cena půjčovného včetně vratné kauce musí být složena pouze v HOTOVOSTI v den převzetí vybavení. Nepříjímáme platbu platební kartou. Děkujeme za pochopení. 
 
Jak funguje ceník celosezónní půjčovny? 

Na prodejně jsem si vybral/a lyže s prodejní cenou 2 000 Kč. A lyžáky za 990 Kč. Po sečtení to dělá 2 900 Kč. Mnou vybraný set spadá tedy do první kategorie. Půjčení na celou sezónu mě bude stát 1 500 Kč. Při zapůjčení ještě doplatím rozdíl ceny lyžařského setu, která bude sloužit jako vratná kauce. **

Seřízení vázání a příprava vybavení

Všechny naše lyže jsou vyservisované na kvalitních strojích české výroby TFA. Výpujčené lyže vám rádi odborně seřídíme na konkrétního lyžaře. Vázání seřizujeme na diagnostickém stroji Wintersteiger Speedtronic, který je kalibrován podle příslušných evropských norem. Potvrzení o seřízení obdržíte za poplatek 180 Kč. Potvrzení je důležitý doklad pro lyžařské kurzy a pojišťovny pro případnou pojistnou událost. Vybavení vám předáme v TOP stavu a je připraveno s vámi ihned vyrazit na sjezdovku. 
Tak na co ještě čekáte? 
 
Jak urychlit seřízení vázání? 
Pro urychlení a zkompletování vašeho lyžařského vybavení si připravte váhu, věk, výšku a velikost lyžáky v milimetrech daného lyžaře. Tyto údaje budeme od vás potřebovat vědět k sepsání seřízení vázání.  


V případě, že si budete půjčovat pouze samotné lyže, budeme od vás potřebovat jednu z vašich lyžařských bot. Nebo alespoň přesnou délku podrážky vašich lyžařských bot tj. skelet. Délka skeletu lyžáků je meřena v milimetrech a obvykle je uvedena na patě lyžařské boty, nebo na spodní straně bot. 

Těsíme se na Vaši návštěvu. 

Tým SKI MISHAK